TRUCK SHOW POMORZE JUŻ ZA 3 MIESIĄCE!

Jak zapewne już zauważyliście na naszym profilu facebookowym, już pod koniec maja rusza nowy zlot – Truck Show Pomorze.

Z niekrywaną radością informujemy, że północna część Polski będzie także miała swój zlot dla kierowców i miłośników ciężarówek. W dniach 25-27 maja na Autodromie Pomorze w Pszczółkach odbędzie się pierwsza edycja zlotu Truck Show Pomorze. Miejsce i nazwa nowa, jednak osoba stojąca za organizacją tej imprezy już nie jest nowa. To Piotr Robak, który w ubiegłym roku zorganizował zlot nafri truck na terenie giełdy w Pruszczu Gdańskim.

Po ubiegłorocznej impezie odebrałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy, które dodały mi sił by zdecydować się na kontynuację imprezy pod nową nazwą oraz w nowym miejscu. Ideą imprezy jest promocja bezpieczeństwa i kultury jazdy, promocja zawody kierowcy, ale to także impreza dla kierowców i ich rodzin oraz osób zainteresowanych transportem, mówi Piotr Robak. Tegoroczna impreza powstaje przy dużym wsparciu medialnym TVN.

Gdy jesteśmy już przy mediach, redakcja TRAILER Magazine została wyłącznym patronem branżowym zlotu Truck Show Pomorze. W jego ramach przeprowadzimy konkurs na napiękniejszą ciężarówkę podobny do Nordic Trophy i mamy nadzieję gościć także parę trucków ze Skandynawii na Autodromie Pomorze.

Strefa Ladies i patriotyczne ciężarówki

Piotr Robak oraz jego wspólnik Radomir Gryga zaplanowali wiele ciekawych nowości na zlocie. Jedną z nich będzie strefa Ladies, przeznaczona dla rosnącej grupy pań „kierowniczek” oraz ich rodzin. Swój udział zapowiedzieli tu już znani z mediów społecznościowych Helka & Snajper, Ania Rapp oraz Aleksandra Bulczak, czyli Dziewczyna z Zapałkami – prawdopodobnie jedyna w Polsce kobieta zajmująca się przewozem dłużycy.

Drugim interesującym pomysłem jest zlot ciężarówek o tematyce patriotycznej z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Jak zapewne zauważyliście rośnie grupa ciężarówek poświęconych ważnym wydarzeniom z historii Polski. Do Dywizjonu 303 dołączyły pojazdy z tematyką Grunwaldu, polskich lotników Żwirki i Wigury oraz najnowszy zestaw firmy Tom-Tech poświęcony tematyce II Wojny Światowej oraz Żołnierzom Niezłomnym.

Zlot Truck Show Pomorze cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm z branży transportowej oraz automotive. Do firm takich jak Scania, MAN, Iveco, DBK czy Idea Leasing dołączył także trójmiejski dealer Toyoty – Walder, który zapewnia organizatorom wsparcie logistyczne.

A kolejne informacje dotyczące zlotu publikować będziemy systematycznie na tej stronie i na łamach TRAILER Magazine.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *